Maison

Hakkında

Home  /  Hakkında

EW INTERIOR

İç mimari tasarım hizmeti veren aynı zamanda tasarımcılara ve sanatçılara ait özgün, kaliteli, işlevsel ürünleri mağazasında sizlere sunan EW Interior markası Mimar Derya Taşköprü tarafından 2020 yılında kurulmuştur.

EW yine bir iç mimari hizmet değildir. Farklı düşünen, hayata kadın gözüyle bakan yeni bir tasarım markasıdır. Kendi yaşam tarzımızı ortaya koyduğumuz, hayat felsefemiz, bakış açımız, önceliklerimiz, ürettiklerimiz.. Az, öz, kailteli ama bizi en iyi yansıtan şekilde.. Tek çatı altında..
E(W). Biliyoruz ki tek harf… Kadın dokunuşu yaşamı başka kılar.

EW, kalbinizin attığı ve varoluşunuzun en ince detayına kadar ifade edildiği yer olmalı.

Sizi ve ruhunuzu birebir yansıtan,

Kalbinizin yaşam bulduğu,

En güzel anılarınızı yaşatacak ve sizi sonsuza dek kelimelerden daha net ifade edecek bir ew için,

Keşfetmeli,

Sorular sormalı,

Düşünmeli,

Tanımalı ve

Mutlaka tanışmalı..

DERYA TAŞKÖPRÜ

Kurucu & Mimar

Derya Taşköprü Erciyes Üniversitesi Mimarlık lisans (2007) eğitiminin ardından, 2015 yılına kadar Yapı Merkezi, Enka İnşaat gibi kurumsal firmalarda ulusal ve uluslararası ödüllü projelerde şantiye ve ofislerde görev aldı. Çalıştığı projeler arasında Türkiye ve Rusya’da yer alan büyük ölçekli alışveriş merkezleri, ofisler ve konutlar yer almaktadır.

2015 yılında kendi mimarlık ofisini açarak farklı ölçeklerde mimari ve iç mimari projeler ile birlikte proje uygulamaları ile mesleki pratiklerine devam etti. 2020 yılında kurduğu EW INTERIOR markası ile tasarıma dair tutkusunu, sunduğu iç mimari tasarım hizmetleri ve yine bu marka altında oluşturmaya başladığı ürün koleksiyonları ile sürdürmektedir.

Aynı zamanda farklı tasarımcıları da desteklemekte, kalitesine, özgünlüğüne önem vererek yaşam alanlarınız için özenle seçtiği farklı tasarımcılara ve sanatçılara ait ürünleri e-mağazasında satışa sunmaktadır.

 

‘’Mimarlık bir tavırdır, bir yaşam biçimidir. Mimarlar olarak işin özünde yaptığımız şey kullanıcıya ait kavramların, görüşlerin, değerlerin sorgulanması, yorumlanması ve yeniden kurgulanması yoluyla mekana kullanıcının kimlik ve karakterini kazandırmaktır.’’

m